Zobacz, kto pomoże Ci w psychoterapii UK.

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Aktualnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, ale nadal nie brak osób skorych do pracy bądź rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może stwarzać mnóstwo kłopotów, z którymi trudno jest się uporać bez pomocy specjalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu utrapieniami się upora?

Pobyt na Wyspach i mająca z tym związek rozłąka z rodziną, a także praca w obcym państwa, generują mnóstwo komplikacji, którym niezwykle trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi często wywołuje ogromny stres. Do tego nieraz pojawiają się też trudności ze znalezieniem pracy lub nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, że bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do istotnych wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Zachowania te naprawdę trudno jest poskromić bez wsparcia psychologa. Dlatego nie trzeba bać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Rozmowy z psychologiem przeprowadzane są w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że informacje , które przekazano podczas sesji będą przekazane komuś innemu. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie powinno się ukrywać swoich kłopotów oraz niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, a także pomaga nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja odbywa się w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie pojmie to, co mówi jej psycholog.

Lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339