Zamów badania operatorów Kęty.

Są niezbędne do tego, by stwierdzić, czy dany człowiek może pracować jako kierowca widlaka tudzież innego pojazdu. Mimo, że wielu kandydatów się ich obawia, kiedy nie mamy zaburzeń psychiatrycznych, ich przejście nie powinno przyprawić nam jakichkolwiek problemów. Jak więc wyglądają badania operatorów maszyn? Czego powinniśmy się po nich spodziewać?

Jak zaczynają się badania operatorów?

Na pierwszym etapie badania potencjalny operator otrzymuje stworzony przez psychologa kwestionariusz. Ma w nim odpowiedzieć na pytania dotyczące zachowania w rozmaitych, zwłaszcza problematycznych sytuacjach. Po przeczytaniu ankiety kandydatastarającego się o uprawnienia, specjalista będzie potrafił stwierdzić, czy odpowiednio reaguje na nerwy oraz przetestować jego sprawność intelektualną i dojrzałość społeczną. Zawartość formularza jest zależna od zawodu kandydata. Pierwsza część badania operatorów często wywołuje duży stres, ale jej zaliczenie nie jest trudne.

Badania operatorów na aparatach

Ostatnia część badania operatorów wymaga użycia specjalnie skonstruowanych przyrządów. Poszczególne testy badają takie umiejętności jak refleks oraz podejmowanie wyborów w trudnych sytuacjach. Powinniśmy pamiętać, że w niektórych sytuacjach ten etap badań może się nie odbyć. Tak się stanie, kiedy kandydat w wywiadzie przyzna się do złego nastroju lub test wykaże, że przed wizytą w poradni spożył napój alkoholowy. Badanie może zostać wtedy odłożone na inny termin albo – jeśli powodem jest spożycie alkoholu – także odwołane.

Lokalizacja:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]