Dowiedz się więcej o kapsułkach do ekspresu Tchibo Cafissimo.

Metoda parzenia kawa w kapsułkach została opracowana w końcu lat 70-tych i powoli pozyskała sobie nowych miłośników. Ten praktyczny system umożliwia przygotowanie napoju wysokiej jakości bardzo nieskomplikowaną metodą – wystarczy napełnić pojemnik z wodą w ekspresie, włożyć kapsułkę z kawą do dedykowanego zasobnika i zaledwie po kilkunastu sekundach można cieszyć się świeżo parzonym napojem.

Kawy single origin z Etiopii i Brazylii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Istnieje kilka systemów takiego parzenia kawy. Ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych globalnie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo odróżniają się formą od innych, co przez długi czas narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w nie u jednego dostawcy. Kwestia ta tyczyła się każdego systemu w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnim czasie dostępnych jest w sklepach – także w naszym kraju – wiele ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta stworzyła linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw cechują się tym, że wywodzą się z jednego gatunku, zbioru oraz uprawy. Smak jej naparu jest charakterystyczny, dlatego że uformowało go mnóstwo przeróżnych elementów, np. konkretne warunki atmosferycznepanujące w danym roku. Mieszanie takich kaw z dodatkami aromatyzującymi czy mlekiem zabija ich specyficzny nuty smak. W sprzedaży kupimy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Brazylii i Etiopii (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych kawach mocno odczuwalne są naturalne aromaty kakaowe, kwiatowe oraz czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – smakowita każdego poranka

Zaparzacze do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w hotelach lub urzędach, jak i w domu. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoki i zazwyczaj zamyka się w widełkach 1,10-1,60 zł. Znaczy to, iż taka kawa jest kilkukrotnie tańsza niż podobny napój serwowany w kawiarniach w galerii czy w bufetach w biurze. Nowoczesny wygląd i niewysokie ceny ekspresów na kapsułki sprawiają, iż z roku na rok częściej znajdują one miejsce w naszych mieszkaniach. Za ich sprawą zaserwujemy gościom najlepszej jakości kawę w czasie okazjonalnych spotkań, a jednocześnie sami będziemy radować się kubkiem takiej kawy na co dzień, bez strachu o duże koszty. Jeżeli chcemy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się zawsze czy są kompatybilne z naszym urządzeniem.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]