Chcesz kupić kolczyki z koralem? Wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki-z-koralem.

Dlaczego w Twojej kuferku z biżuterią muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Magiczne właściwości korali znane są od lat. Mówi się, że eliminują panikę. Koral zwiększy odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Działa harmonizująco. Koral posiada również właściwości lecznicze: działa korzystnie na układ krwionośny, a także zwiększa płodność. Koral przypisywany jest zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – rodzaje

Najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i ciemnoczerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to koral czerwony wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz koral Cerasuolo z rejonu Japonii.

Do czego włożyć kolczyki z koralem?

Kolczyki z koralem to wyjątkowo uniwersalna ozdoba. Ten typ biżuterii można zakładać codziennie, do casulaowych bluzek i materiałowych spodni. Idealnie pasują do stylizacji inspirowanych polskim strojem ludowym.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]