Chcesz zamówić biżuterię z koralem? Wejdź na www.bizutik.pl.

Biżuteria z koralem jest elegancka i posiada właściwości ochronne. Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Kamień korala, nazywany kwiatem morza, symbolizuje bogactwo i siłę. Wiele osób twierdzi, iż kamień korala strzeże przed negatywną energią i działa hamująco na pobudzony organizm. W mitologii, koral poświęcano bogini miłości, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci zaś, miały być strzeżone przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie Twojego stroju

Zwykło się mawiać, że najpiękniejszą biżuterią kobiety jest jej promienny uśmiech. Nie ulega jednak wątpliwości, że szykowna, odpowiednio dobrana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, dlatego też świetnie nadaje się do codziennych kreacji, jak i również na ważne uroczystości. Koral występuje kolorach: różowym, czerwonym oraz niebieskim.

Czy biżuteria z koralem wpływa na stan naszego zdrowia?

Korzystnego działania biżuterii z koralem doszukuje się również na płaszczyźnie leczniczej. Koral rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Barwa koralu blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom dojrzałym. Reguluje cykl menstruacyjny i korzystnie wpływa na polepszenie płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w złość, mogą zdać się na jego właściwości hamujące. Uznaje się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na spokojne życie , wolne od stresu.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]