Jeśli szukasz etykiet na butelki, koniecznie sprawdź superbutelki.pl.

Tradycja dawania prezentów na różne okazje praktykowana jest od tysiącleci i od samego jej zarzewia jednym z najczęściej wręczanych i, oczywiście, jednakowo ochoczo przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na wesele, imieniny bądź osiemnastkę. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, gdy inni goście przyniosą to samo?

Etykiety weselne – wyróżnij się z tłumu

Na weselach trunki nie tylko stoją na stołach, ale także przyjęło się, że młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki prezent jest uważany za rodzaj wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednak takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą także przerodzić się w fajną pamiątkę, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Trzeba spersonalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety na wódkę, dodając na nich informację o wyrazy podziękowania, imionach nowożeńców czy dniu i miejscu wesela. Etykiety weselne można nabyć w przeróżnych wzorach oraz barwach, wobec tego bez trudu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym aranżowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni państwa młodych. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym czy wieczorze panieńskim.

Ozdabiaj swoje alkohole wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym nadrukiem można ozdabiać butelki z domowej spiżarni. Jeśli wytwarzasz własne nalewki, wina czy soki i dajesz je znajomym albo rodzinie przy przeróżnych okazjach, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę typowej butelki. Oprócz tego flaszki można także oznaczać przy użyciu różnobarwnych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]