Sprawdź, gdzie zamówić kolczyki z cyrkoniami.

Nie ma kobiety, która nie chciałaby się wyróżniać. Efekt ten można uzyskać dzięki doborowi odpowiednich dodatków. Przykładowo kolczyki z cyrkoniami nadają szyku, a poza tym świetnie sprawdzą się na uroczystej kolacji, jak i spotkaniu z przyjaciółmi. Wielość ich wzorów powoduje, że są niebywale popularne. Jeśli nie stać nas na biżuterię z diamentów możemy zainwestować w kolczyki z cyrkoniami. W sprzedaży można znaleźć kryształy o różnych barwach. Dopasowane w odpowiedni kolczyki z cyrkoniami uwydatniają piękny odcień skóry.

Kolczyki z cyrkoniami – rodzaje zapięć

Kolczyki z cyrkoniami stały się ostatnio bardzo popularne. Poszczególne modele różnią się jednak kolorem, kształtem, a także rodzajem zapięć. Biorąc pod uwagę ten wyznacznik można wydzielić takie oto kolczyki z cyrkoniami:

  • bigiel – mogą być otwarte lub zamknięte. Te drugie posiadają dodatkowo haczyk, dzięki któremu kolczyk nie wypada z ucha. Dodatkowo w biglach otwartych można stosować małe zatyczki, aby zabezpieczyć kolczyk z cyrkoniami przed wypadnięciem.
  • klips – jest jedynym rozwiązaniem, dla osób, które nie maja przekutych uszu. Abstrahując od różnorodności kształtów, wagi i wielkości, jako elementów dekoracyjnych należy pamiętać, że kolczyk z cyrkoniami w postaci klipsa utrzymywany jest zawsze na zasadzie sprężystego dociśnięcia elementów z dwóch stron ucha.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]