Jeśli chcesz kupić słoik z kranem, koniecznie sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i trunków. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, które posiadają mnóstwo zastosowań. Do czego można je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoje z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają znaczne pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on regularnie stosowany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem znakomicie sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania oranżad, lemoniad, soków i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego plusem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]