Tu możesz uzyskać poradę złotnika Kraków.

Wraz z rozkwitem rynku i rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy również nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. Teraz bardzo często korzystamy z opcji zamawiania przez internet. I chociaż w sieci kupimy nieomalże wszystko, wciąż wiele artykułów należy nabywać w tradycyjnych sklepach. Należy do nich m.in. biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z pomocy specjalisty

Kupno złotego wisiorka, pierścionka bądź broszki wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Z tej przyczyny, żeby mieć pewność, iż biżuteria zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli mamy zamiar nabyć pierścionek lub obrączki ślubne, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak „na żywo” będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeżeli z kolei znajdziemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt luźny bądź za ciasny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do odpowiedniego wymiaru ewentualnie sporządzi nowy. Kolejnym atutem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z rzetelnej pomocy jubilera. Pokaże on popularne nurty we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, poradzi nam jak dopasować stosowny kruszec, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie wręcza się na ślub, imieniny czy komunię.

Sklep jubilerski – naprawa popsutej biżuterii oraz jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale także pełnią pomocnicze usługi. Główną z nich jest renowacja zepsutej biżuterii. Jeżeli zerwał się nam wisiorek bądź odpadł kamień z kolczyka, złotnik w mgnieniu oka i sprawnie zreperuje go w swoim zakładzie. Przerobi także obwód bransoletki, kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny obwód palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na wisiorku lub pierścionku gratulacje, podziękowania, datę albo inny ważny dla nas cytat. Z kolei jeżeli chcemy obdarować kogoś oryginalnym prezentem, albo mamy własny pomysł na zawieszkę albo sygnet, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w mieszkaniu mamy zbędną lub zniszczoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup złota.

Lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]