Jeśli chcesz zamówić akcesoria do alkoholu, kliknij tutaj.

Samodzielny wyrób napojów alkoholowych, kiedyś niesłychanie popularny, obecnie powraca do łask. Do poszukiwań popychają nas zarówno względy finansowe (alkohole przyrządzane na własną rękę są znacznie tańsze od tych ze sklepu), ale również pociąg do eksperymentowania, możliwość przygotowania trunków według własnych upodobań i satysfakcja jaka płynie z picia swoich alkoholi. Większość osób na własną rękę sporządzających domowe napoje wybiera wino, piwo, nalewki bądź cydr, acz nie brak również amatorów tradycyjnego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w których trunkach się specjalizujemy, powinniśmy posiadać stosowny sprzęt.

Które akcesoria do alkoholu są najważniejsze?

Wyrób alkoholu w domu nie jest możliwy bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – odpowiednich balonów, korków, pojemników czy rurek. Poza tym do każdego typu trunku wymagane są inne akcesoria – dla wina jest to między innymi prasa do owoców, natomiast w przypadku piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednakże lista koniecznych akcesoriów się nie kończy, bo butelki z napojami należy odpowiednio oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety

Etykiety na bimber bądź pozostałe domowe alkohole jesteśmy w stanie sporządzić samodzielnie. Zdecydowanie lepiej będą jednak wyglądać butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami oraz ozdobnymi etykietami na wódkę, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez lub bez obaw wręczyć krewnym w charakterze upominku. Szczególny rodzaj takich akcesoriów to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych trunkach, ale też tych nabytych w sklepie i podkreślić tym samym charakter bankietu.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]