Potrzebujesz celebrytek? Odwiedź tę stronę.

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów i materiałów, z jakich są wykonywane sprawia, że każdy może znaleźć wariant idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, że moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, aktorek i piosenkarek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie przejęły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a więc mogą je zakupić wszystkie kobiety pragnące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują portfelem. Duży wybór wzorów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki spotkać można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to gwiazdka, serduszko, kółeczko pełne albo z dziurką, słonik, żyletka czy symbol nieskończoności. Panie zwykle wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również pasującego znaczenia. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem ponadprzeciętności oraz buntu.
Dużą zaletą celebrytek jest to, że można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]