Dowiedz się więcej o naszyjnikach z kamieniami na https://www.bizutik.pl/naszyjniki.

Znajdziemy wśród nich prawdziwe minerały i ich syntetyczne zamienniki. Potrafią mieć rozmaite kolory – od brązu, przez czerwień, aż po niebieski. Jedne należy nosić do eleganckich strojów, inne doskonale będą wyglądały na co dzień. Naszyjniki z kamieniami od stuleci szczycą się wielkim uznaniem– zmieniają się czasy oraz mody, ale wciąż je często nosimy, zaś wiele z nich jest ważnymi familijnymi pamiątkami. Dobrze zatem powiedzieć parę zdań o tym, jak kupować naszyjniki z kamieniami i jak potem o nie dbać, by wytrzymały dostatecznie długo.

Naszyjniki z kamieniami – jakie typ?

Różnorodność minerałów stosowanych do wytwarzania naszyjników jest ogromna – oprócz topazów, szafiru czy szmaragdu, znajdziemy wśród nich również materiały produkowane syntetycznie. Najpopularniejsze to na pewno cyrkonie a także kryształki Swarovskiego, które są dość niedrogie, a przy tym naszyjniki z kamieniami syntetycznymi świetnie prezentują się przy strojach tak codziennych, jak i eleganckich.

Długie życie naszyjników z kamieniami

Kamienie szlachetne są zazwyczaj bardzo podatne na zarysowania – przy nieodpowiednim użytkowaniu nietrudno zatem je uszkodzić. Jak tego uniknąć? Przede wszystkim – ściągając je za każdym razem, kiedy istnieje ryzyko ich uszkodzenia – podczas kąpieli, przy sprzątaniu czy pracach manualnych. Wystrzegajmy się też zakładania kilku naszyjników z kamieniami w jednej chwili – mogą się uderzały i tym samym uszkodzić.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]