Kolczyki z cyrkoniami to wspaniały podarunek dla każdej Polki. Tego rodzaju świecidełka idealnie współgrają z kolczykami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, w jaki sposób dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kryształki ozdobne, posiadające znakomite cechy optyczne. Mienią się w słońcu szlachetnym blaskiem, są fachowo wyszlifowane oraz bezbarwne. Mogą doskonale imitować drogocenne brylanty, używane są zatem jako element zdobniczy. Na rynku znajdziemy też kolorowe rodzaje cyrkonii – poprzez użycie różnych komponentów można stworzyć poniższe kolory: szafirowy, pomarańczowy, seledynowy, orzechowy. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji urodzin lub na Gwiazdkę.

Wytrzymałe i piękne kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko wykorzystuje się cyrkonie, przede wszystkim razem ze srebrem. Te piękne ozdoby są twarde i odporne na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że idealnie pasują do srebrnych sygnetów, tzw. nausznic, a także łańcuszków. Gdzie kupimy biżuterię z cyrkoniami? Szeroki wachlarz zapewniają sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych wariantach i świetnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wyśnioną i modną biżuterię. Polki często zamawiają proste kolczyki, chociaż popularne są też te bogato dekorowane.