Jeśli chcesz zamówić kolczyki ze sztyftami, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty.

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje zarówno użyty do ich produkcji metal, wzór oraz ozdobne kamienie, ale też typ mocowania. Na rynku znajdziemy najróżniejsze typy mocowań – między innymi wiszące bigle oraz małe sztyfty. Te drugie to najlepszy zakup dla tych Pań, które cenią minimalizm i komfort, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i są bezpieczne dla ucha. Bardzo ważna okazuje się także różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – są wśród nich wersje na wyjątkowe okazje i te, które bez problemów można zakładać do pracy.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są nierzadko bardzo stylowe, a przy tym nie rażą nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem będą niewątpliwie wykonane ze srebra kolczyki zdobione małymi, ozdobnymi kamieniami – turkusem lub bursztynem. Najlepiej pasować będą do skromnych, ale stylowych strojów – ich dopasowanie ułatwiają niewielkie gabaryty oraz prosty projekt.

Kolczyki na sztyftach potrafią zadziwić

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach mogą być noszone także do zwykłych strojów. Do biura warto założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi minerałami – prezentują się prawie równie dobrze, jak naturalne, a ich możliwe zapodzianie nie będzie tak bolesne. Syntetyczne minerały, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem również warto postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku żartobliwą ozdobą.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]