Znajdź słoiki hurt na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Produkcja żywności jest branżą gospodarki, która póki będzie trwać człowiek nie zaniknie. Mimo tego, iż większością rynku produktów spożywczych rządzą ogromne marki, jest to także sektor, w którym rewelacyjnie radzą sobie mniejsze firmy, o ile znajdą odbiorcę na swój smaczny, niszowy lub ekologiczny produkt. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zapakowana tak, aby towar jak najdłużej pozostał zdatny do spożycia, a zatem m.in. w słoiczki oraz butelki ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, dlatego że można je recyklingować.

Hurtowe kupno butelek oraz słoików – czy warto?

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży od dostawców adresowane do nabywcy indywidualnego różnią się wyraźnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest małą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. żurek, marmolady albo pasty warzywne, będzie potrzebować rocznie nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, lecz ilości daleko przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie będzie w związku z tym dla niego nie tylko metodą zmniejszenia kosztów, ponieważ zamawiając towar na palety z reguły można liczyć na znaczny rabat od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u rodzimego dystrybutora słoików i butelek. Dzięki temu też dostanie towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu zamówisz słoiki oraz butelki w paletach

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i pojemności słoje oraz butelki ze szkła znakomite do przechowywania piwa, soków lub wina. Transportowane są one do zamawiającego na paletach zawierających – w zależności od rozmiaru opakowań – po 400, 1400, a nawet 4000 sztuk danego opakowania. Firmy dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą również odebrać kupiony towar samodzielnie ze składu sprzedającego. Razem z butelkami i słoikami hurtowo można też zamówić odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]