Dowiedz się więcej o drzwiach zewnętrznych drewnianych na www.oknostol.com.pl.

Drzwi zewnętrzne spełniają wiele funkcji – zabezpieczają przed kradzieżą, izolują od harmidru dobiegającego z dworu i ochraniają mieszkanie przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe? Czemu opłaca się zainwestować w drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi wejściowe – połączenie nowoczesności z tradycją

Kupno drzwi wejściowych to jedna z najistotniejszych decyzji, które musi podjąć każdy właściciel mieszkania. Drewniane drzwi zewnętrzne z uwagi na swoją solidność i cechy od dziesięcioleci cieszą się ogromnym uznaniem. Ekologiczny surowiec świetnie się prezentuje i da się go wykończyć na przeróżne sposoby. Prawidłowo skonstruowane drewniane drzwi zewnętrzne charakteryzują się energooszczędnością i posiadają niski współczynnik przenikania ciepła, co powoduje, iż opłaty za ogrzewanie są dużo niższe, a mimo wszystko w mieszkaniu odczuwamy komfort cieplny. Szukając drzwi do mieszkania wypada rozważyć modele o przekroju 92 mm lub 68 mm. Wyjątkowym powodzeniem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna trójwarstwowo klejonego, dzięki swoich cech – nie odkształcają się i ciężko je uszkodzić, zatem świetnie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Współczesne drewniane drzwi zewnętrzne posiadają najlepsze uszczelki.

W co wyposażone są drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe?

Producenci świadczą też wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są rekomendowane w razie posiadania nietypowych otworów drzwiowych. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to oferta dla inwestorów, którym zależy na niesztampowym designie. Jeżeli szukamy drewnianych drzwi wejściowych dwuskrzydłowych na wymiar, powinniśmy zlecić ich produkcję firmie, która realizuje indywidualne wzory na zlecenie, a przy tym daje długą gwarancję na swoje produkty. W drzwi drewniane wstawia się wspaniale wyglądające szyby, na przykład witrażowe. Zamawiający mogą też wybierać spośród obszernego wachlarza szyldów. Niezależnie od walorów estetycznych, wypada również położyć nacisk na pozostałe atuty, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Są one trudne do sforsowania, bowiem współcześnie często zaopatruje się je w zabezpieczenia antywyważeniowe. Zapewnia to domownikom znakomitą ochronę. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe są wyposażone również trzypunktowy zamek listwowy, a nabywca może zdecydować się na niski próg drewniany lub aluminiowy. W toku wytwarzania współczesnych drewnianych drzwi wejściowych stosuje się wysokiej jakości środki impregnujące, które chronią ich powierzchnię przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]