Więcej szczegółów o Renault części Kraków.

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci doceniają rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. Polacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często się psują?

Nabyłeś wyśniony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli owego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy silnika, nadwozia, układu chłodzenia i podwozia, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu uskarżają się posiadacze Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]