Marka Peugeot jest bardzo dobrze znana polskim kierowcom. Do często spotykanych na drogach w Polsce modeli tego francuskiego producenta zaliczyć trzeba przede wszystkim modele 607, 508 i 307, a także samochody dostawcze jak np. Partner, Bipper lub Boxer. Rzecz jasna wybór samochodów Peugeot oferowanych w sprzedaży jest znacznie szerszy i obejmuje kilkadziesiąt wersji z kilku minionych lat. Francuskie auta są doceniane m.in. za bogate wyposażenie, przystępne koszty eksploatacji oraz rozbudowaną sieć serwisów. Ogromny wpływ na renomę tej marki ma też wysoka dostępność oryginalnych części i dedykowanych akcesoriów.

Oryginalne części zamienne do Peugeota – które najprędzej się eksploatują?

Samochody tej francuskiej firmy, pomimo dość dużej wytrzymałości, także po kilku latach ulegają awariom. Często zastępowane części Peugeota to elementy zawieszenia, układ hamulcowy i skrzynia biegów (dosyć rozpowszechniona uciążliwość wynikająca ze zużycia to problemy z wrzuceniem biegu wstecznego). Wielu kierowców przychodzi do serwisu również z problemem dotyczącym mechanizmu kierownicy (zwłaszcza z tzw. maglownicą). Oprócz tego trzeba napomknąć także o regularnym zużywaniu się małych elementów jak uszczelki, świece, klocki hamulcowe oraz pióra wycieraczek

Gdzie od ręki i wygodnie kupić oryginalne części do Peugeota?

Żeby mieć całkowitą pewność, że prace serwisowe przyniosą zakładane skutki, powinno się kupować części z odpowiednimi certyfikatami, które są polecane przez producenta samochodu. Najodpowiedniej zrobimy nabywając je w sklepie skupiającym się na sprzedaży części do francuskich aut – zyskujemy tym samym gwarancję ich wysokiej jakości i pełnej zgodności z naszym samochodem. Zamówienie części zamiennych Peugeot bez problemu możemy złożyć w sklepie internetowym.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]