Jeśli chcesz zamówić bransoletki, zobacz tu.

Choć nie są tak często noszone jak kolczyki, bransoletki mają mnóstwo entuzjastek. Doskonale łączą się z najróżniejszymi kreacjami, a ich obecność nie sprawia dyskomfortu. Ważny okazuje się także fakt, że dostępne są w przystępnych cenach. Wytwarzane są z najróżniejszych metali, ale największym zainteresowaniem cieszą się od dawna bransoletki srebrne. Rzecz jasna nie dopatrzymy się w tym nic dziwnego – szczególnie, kiedy przypomnimy sobie różne zalety tego surowca. Srebro wszak nie tylko doskonale wygląda, ale również wykazuje wiele innych zalet.

Dlaczego bransoletki srebrne są tak często wybierane?

Oprócz walorów estetycznych, srebro jest często zakładane z uwagi na jego działanie antybakteryjne – mogą zakładać je także alergicy. Złotnicy cenią je z kolei z uwagi na dużą ciągliwość – łatwo mogą wykonać z niego bransoletki o zaskakujących kształtach. Nie bez znaczenia są też małe ceny i fakt, że bez trudu znajdziemy je też w sieci. To wyjście rekomendowane jest przede wszystkim tym, którzy nie dysponują dużą ilością wolnego czasu – bransoletki srebrne przez internet kupimy w kilka chwil.

Bransoletki srebrne – jak o nie dbać?

Bransoletki srebrne wytrzymają długie lata – jeśli tylko dobrze się o nie zatroszczymy. Najistotniejsze jest to, w czym trzymamy ozdoby. Puzderko musi być wyłożone miękką tkaniną, a jeśli przechowujemy w nim kilka ozdób – powinno posiadać przegródki, gdyż w ten sposób unikniemy uszkodzeń mechanicznych na biżuterii. Do ich czyszczenia nie wolno natomiast używać detergentów i tego typu preparatów – przeznaczone do tego są specjalne płyny.