Więcej szczegółów o baniaku na wino.

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Baniak na wino – niecodzienny prezent

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny upominek dla znajomych – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji urodzin, imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także wspaniała ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół baniak do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. 5-litrowe balony na wino wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]