Korzystna oferta finger food cateringu.

Organizacja nawet ogromnej imprezy nie jest problematyczna, jeśli posiadamy pod dostatkiem wolnego czasu na kupowanie potrzebnych produktów, a także późniejsze własnoręczne przyrządzanie z nich smakowitych przysmaków dla uczestników uroczystości. Co prawda nie każdy ma taką możliwość, lecz nie znaczy to od razu, iż trzeba odpuścić zamiar świętowania ważnej rocznicy. W takiej sytuacji zalecamy skorzystać z oferty cateringu kanapkowego.

Catering finger food – poręczne dania na “jeden gryz”

Catering kanapkowy, nazywany także finger food cateringiem, to oferta kierowana z reguły do firm, ale decydują się na nią coraz częściej także osoby prywatne oraz różne stowarzyszenia organizujące ekskluzywne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie uroczystości w posiłki w wariancie finger food, innymi słowy drobne przekąski, które można skonsumować stojąc i bez użycia widelca. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie trzeba korzystać talerzyka – to dosłownie porcja na “jeden gryz”. Finger food to z reguły tartoletki owocowe oraz warzywne, koreczki czy też sandwicze. Ten typ cateringu wyśmienicie zdaje egzamin na eventach, podczas których zależy nam na kontakcie zaproszonych osób. Umożliwia on prowadzenie nieskrępowanych konwersacji, a przy tym nie redukuje kontaktu wyłącznie do gości siedzących przy konkretnym stoliku.

Catering z przekąskami – tańszy niż wykwintne dania

Zamówienie przyszykowania cateringu z przekąskami zewnętrznej firmie ma wiele plusów, które dostrzegą zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni. Przede wszystkim w ten sposób pozbywamy się trudności z rozstawieniem stolików oraz stresu z usadzaniem gości eventu. Zakąski oraz ciepłe i zimne napoje leżą na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy ma na to ochotę. Ułatwia to organizację eventów głównie w małych pomieszczeniach, gdzie użycie właściwej liczby stolików byłoby trudne. Finger food catering od razu powoduje także, iż impreza ma mniej poważną, przyjemniejszą atmosferę. Należy uwydatnić, że menu z drobnych przekąsek jest z reguły tańsze niż wyrafinowane kolacje, a przy tym zapewnia więcej możliwości dobrania ich do wyborów żywieniowych gości bankietu. Co najważniejsze, catering z przekąskami nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to nierzadko bywało największą komplikacją przy organizacji wydarzeń firmowych.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]