W większości domów znajduje się strych oraz piwnica. Najczęściej miejsca te służą nam jako składziki na rozmaite starocie. Zwykle wszystko to, czego nie używamy, przenosimy albo do piwnicy, albo na strych. Co wówczas, gdy ta zaniedbana powierzchnia nieruchomości zacznie być nam niezbędna? Wtedy warto postawić na pomoc świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma opróżnianie strychów oraz piwnic.

Sprzątanie strychów i piwnic – co może usunąć firma?

Opróżnianie piwnic i strychów to usługi cieszące się naprawdę dużą popularnością. Decydują się na nie osoby, które z rozmaitych powodów muszą posprzątać ogromną powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Fachowa firma może wywieźć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. Chodzi nie tylko o małe przedmioty takie, jak stare słoiki, ale nawet meble lub popsuty sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy działające i w dużych i w małych miastach, to rewelacyjny wybór, jeśli w piwnicy czy na strychu schowaliśmy nieprzydatne już szafy, fotele, kanapy czy meblościanki. Wyniesienie ich we własnym zakresie jest bardzo dużym wyzwaniem. Trzeba pamiętać, że na ogół na terenie małych gmin, takich dużych przedmiotów można pozbyć się jedynie 2-4 razy do roku, ponieważ zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie podejmują się wywozu takich przedmiotów częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze wykonują fachowe firmy?

Profesjonalne firmy zajmujące się opróżnianiem strychów i piwnic są w stanie nie tylko wynieść z tych miejsc zalegające w nich odpady oraz zbędne przedmioty. W ofercie znajduje się również podstawienie odpowiedniego pojemnika na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi zbędne przedmioty, dbając o ich zgodną z obowiązującymi przepisami utylizację. Wszystko przebiega naprawdę sprawnie. Co więcej, nie trzeba nawet przez chwilę brać udziału w całej procedurze! Pracownicy firmy zadbają o to, aby podczas prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Lokalizacja:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]