Na https://bit.ly/31IzAfL dowiesz się, kto oferuje wymianę baterii.

Smartfony, komputery i tablety są współcześnie integralną częścią naszego życia prywatnego oraz zawodowego, toteż kupując te akcesoria przeważnie wybieramy te godne zaufania. Taką opinią szczycą się od wielu lat produkty firmy Apple, które pomimo bardzo wysokiej ceny w porównaniu do urządzeń innych marek, z każdym rokiem zyskują sobie miliony nowych nabywców. Jednak nawet telefon najwyższej jakości może stracić swoje właściwości czy też się zepsuć w wyniku nieostrożnego używania. Ale nie znaczy to, że bezzwłocznie trzeba wymienić go na nowy – warto przecież oddać go do serwisu Apple.

Serwis iPhone Warszawa – jakie zlecenia wykonuje?

Ci, którzy korzystali z produktów Apple wiedzą z doświadczenia, że sprzęt ten pracują płynnie bardzo długo, jakkolwiek nawet one nie oprą się uszkodzeniom wynikłym z ich nieostrożnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa każdego dnia otrzymuje prośby o wymianę szybki tylnej albo przedniej, zbitych w wyniku upuszczenia telefonu z wysokości, wymianę baterii, która z czasem wolno się ładuje, a także wymianę innych małych części jak niereagujący przycisk HOME bądź popsute obiektywy aparatów. Fachowcy serwisu niosą pomoc też w przypadku zalania telefonu iPhone czy konieczności odzyskania z niego straconych danych.

Serwis iPhone Warszawa – naprawa telefonów nowej i starej generacji

Dopóki telefon posiada ważną gwarancję sporą część napraw bez trudu zlecimy w autoryzowanych serwisach Apple. Kłopoty zaczynają się po wygaśnięciu gwarancji, gdyż eliminacja nawet błahych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować niemałe wydatki, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Na szczęście na obszarze całej Polski, najczęściej w większych miejscowościach jak Warszawa, działają serwisy Apple wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których fachowcy z wieloletnią praktyką nawet w półgodziny potrafią wykonać naprawę smartfonów tej marki zarówno starej, jak i nowej generacji, wytworzonych w okresie przeszłych dziesięciu lat, a więc:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6S i 6 Plus;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS, XS MAX i XR;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeżeli w okolicy miasta brak serwisu serwisu Apple zatem nie masz możliwości dostarczyć telefonu do punktu samemu, znajdź fachowców, którzy podejmują się naprawy iPhone’ów wysłanych kurierem. Takim usługodawcą jest np. Wymiana Szybki Serwis Apple w Warszawie.

Lokalizacja:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555