Organizacja przyjęć weselnych Kraków - dowiedz się więcej o tej usłudze.

Ślub i mające po nim miejsce uroczystości weselne to dzień, o którym rodzina młodej pary i ich goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli narzeczeni zechcą zorganizować przyjęcie dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybór odpowiedniej sali weselnej, w której goście spędzą ten niepowtarzalny dzień w wygodnych warunkach.

Sala weselna – jakie okoliczności wypada rozważyć?

Poszukując miejsca na wesele nowożeńcy powinna uwzględnić kilka dość istotnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi ustalić ilość uczestników wesela, aby być pewnym, iż w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, by mieli salę do tańca. Oprócz tego para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła położona jest sala weselna oraz czy dojazd do niej nie będzie utrudniony. Jeśli na przyjęcie weselne zaproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innym mieście, należy szukać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się duża baza hotelowa. Kolejną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, innymi słowy ułożenie menu, udekorowanie sali i znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto szukać takich domów weselnych, które proponują asystę w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na 130 zaproszonych

Młode pary z małopolski, głównie z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zorganizować przyjęcie ślubne w niebywale malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela urządzane są od setek lat, a każde z nich ma niesamowitą oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia zdolne podjąć ponad stu gości. Przyjęcie można zorganizować również w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż usytuowany jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegową. Dojazd orszaku weselnego po ceremonii do Pałacu nie trwa zatem dłużej niż w przybliżeniu pół godziny.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]