Na http://www.pong-malopolska.pl zamówisz sprzątanie grobów Kraków.

Wygląd pomników zmarłych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze jednak mamy czas, by się nimi zająć – także, jeśli groby zlokalizowane są w tym samym mieście, gdzie mieszkamy. Prawdziwe trudności zaczynają się zaś, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy w odległej miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki są skazane na to, by pozostać brudne – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na opisywaną usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno spotkać także ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mają siły. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują również pochodne usługi, czyli zakładanie ławeczek albo pomoc w załatwieniu wszystkich formalności oraz poprawienia napisów.

Ile wydamy na opiekę nad grobami?

Ceny, które musimy zapłacić specjalistom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych krewnych są bardzo różne. Zależą zwłaszcza od rodzaju usług – jeśli zlecamy jedynie pojedyncze sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by firma sprzątała nagrobek regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem około 400 zł co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że koszty uzależnione są także od wielkości grobów, a najbardziej kosztowne będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]