Zajrzyj tu po więcej szczegółów o parkingi Kraków lotnisko.

Największe plusy lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju wyprawy zyskały ogromne uznanie, to sposobność przybycia nawet w najbardziej oddalone miejsca świata, komfort i szybkość. Podróż, której elementem jest lot, łączy się jednakże z pewnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie problem dotarcia do portu lotniczego – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać dziesiątki kilometrów. Tak długą drogę najdogodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te i inne zagadnienia połączone z dotarciem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu zaplanować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć swoim autem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę samochodu, dlatego też w trakcie podróży nie muszą na pewno się o niego martwić. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą ochroniarze, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja rezerwacji telefonicznej, dlatego nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będzie miejsca zostawić pojazdu. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezwykle ważne w czasie silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na wsparcie jego zespołu

Jeśli zdecydujemy się na ofertę parkingu strzeżonego przy porcie lotniczym możemy spodziewać się także licznych udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez trudności. Najistotniejszym z nich jest rzecz jasna opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Na dodatek kierowcy mogą uzyskać wsparcie personelu parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora czy też ubytek powietrza w oponach.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]