Przyjęcia firmowe to nie tylko wyjazdy integracyjne bądź plenerowe grille dla zatrudnionych i ich rodzin, celem których ukształtowanie głębszych więzi między pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, np. po to, żeby celebrować zdobyte kontrakty, a także różnorodne szkolenia, bankiety dla kontrahentów biznesowych czy sympozja. Takie wydarzenia muszą być odpowiednio zaplanowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Na co zwrócić uwagę wybierając lokal na organizację imprezy firmowej

Jeżeli nie posiadamy w firmie dużych wnętrz, które nadają się do wyprawienia w nich gali, warto sprawdzić oferty najmu sal, które zmieszczą wszystkich podejmowanych uczestników wydarzenia. Ważne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoją stylistyką do charakteru organizowanego wydarzenia. Ekskluzywne gale dla akcjonariuszy firmy, w trakcie których celebrowany jest jej szczególny sukces, nie mogą zostać urządzone w zwykłej sali. Należy przy takich okazjach wyprawić imprezę w wyjątkowym miejscu, które stanowczo uwydatni doniosłość uroczystości. Natomiast jeśli na event sproszeni będą goście nie zamieszkujący w bliskim sąsiedztwie lokalu, należy wybrać salę, zlokalizowaną niedaleko rozbudowanej bazy hoteli, do której bez przeszkód można dojechać w kilkanaście minut.

Masz lokal na imprezę? – nie zapomnij o zapewnieniu cateringu

Organizując wydarzenie firmowe nie wolno zignorować tak ważnego elementu, jak zagwarantowanie obecnym gościom ciepłych oraz zimnych przekąsek i napojów. Trafnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania dobrej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w umówiony punkt wyśmienitych dań dla obecnych, ale także doradzi jakie dania uwzględnić w menu i zajmie się rozstawieniem stołów. Podczas ekskluzywnych bankietów wskazane jest również zapewnienie obecnym na sali doskonałej obsługi. Powinno się więc korzystać z usług firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy, jak również zawodowych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko smaczne, lecz i oszałamiające wizualnie dania.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]