Parking Balice - dowiedz się co może Ci zaproponować.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Zostaw samochód pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą można postawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle oferują również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]