Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Czemu warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na wszelkiego typu zniszczenia i wypaczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien negatywnie działają też warunki atmosferyczne – mróz i żar, śnieg czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się zatrudnić serwisanta. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowany zespół serwisu okien może też wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista zadba też o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]