Wstąp do biura projektowego Kraków, aby uzyskać rzetelną pomoc specjalistów.

Biuro architektoniczne oferuje obszerne spektrum usług – pomaga realizować marzenia osób, które pragną zamieszkać w wygodnym i ergonomicznym domku, ale też adresuje swoją ofertę do firm czy instytucji. Architekt wykonuje całościowy projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie nadzoruje przebieg prac, planuje odnowę budynku albo proponuje aranżację już istniejących domów, a także projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym wesprze Cię rzetelne biuro architektoniczne?

Szukasz pomysłowych, nowatorskich projektów budowlanych? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się od pozostałych budowli w okolicy? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie wygodny, a przy tym praktyczny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te uwzględniające najnowsze nurty architektoniczne, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro projektowe – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i wnętrz mieszkań oraz domków jednorodzinnych. Wykonane realizacje to między innymi zakłady opiekuńczo-lecznicze, mieszkania pod wynajem, kawiarnie i obiekty rekreacyjne. Układ przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb klienta, jak również specyfiki danego budynku. Nasze biuro architektoniczne może także opracować plan przestronnych i praktycznych garderób, które pozwolą na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]