Jeśli chcesz zlecić organizację przyjęć weselnych w Krakowie, skieruj się na lastrada.pl.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak śluby, chrzty bądź komunie, od lat nie są już urządzane w domu wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Teraz są to przyjęcia, na które zaprasza się nieraz nawet i setkę osób. Ewidentne jest więc to, iż jedna osoba nie będzie w stanie sama wymyślić menu, a potem przyrządzać oraz zaserwować potrawy uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy zabawa może trwać parę godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wziął się ogromny popyt na catering weselny.

Dlaczego warto zamówić catering na wesele?

Organizacja przyjęcia weselnego to wielki stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na wybór ozdób sali, rozsyłanie zaproszeń , sporządzanie listy gości oraz szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również potrzeba zamówienia stosownej ilości przekąsek i napojów podawanych w czasie imprezy, a co kluczowe – przyrządzanie ciepłego obiadu, który oczaruje gości i zbierze ich wszystkich przy wspólnym stole. Obiad na weselu powinien mieć wspaniałą oprawę. Goście wszak oczekują tego, aby stoły były poprawnie nakryte i pięknie ozdobione, dania były smaczne i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także aby obsługa na czas donosiła biesiadnikom kolejne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych managerów, szefów kuchni i kelnerów, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych odbywających się w plenerze.

Catering weselny – potrawy dobrane do stylistyki przyjęcia

Każdy typ imprezy okolicznościowej kieruje się własnymi regułami, nie tylko w przedmiocie zabaw dla uczestników, ale także i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe zazwyczaj mają ułożoną uprzednio listę oferowanych dań głównych, zakąsek i trunków zgodnych z estetyką wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy ewentualnie zdobyć tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient ma zatem możliwość osobiście przygotować menu z sugerowanych dań. Warto jednakże podkreślić, iż firmy oferujące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe propozycje i nierzadko na prośbę zamawiającego decydują się na przyrządzenie unikalnych kompozycji potraw.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]