Okres letni obfituje w nadzwyczaj modne ostatnio pikniki firmowe i wydarzenia w plenerze, ale w gruncie rzeczy każdego tygodnia w rozmaitych miastach w Polsce mają miejsce bankiety, benefisy albo konferencje. Takie imprezy wymagają stosownej oprawy, której integralnym elementem są profesjonalnie przygotowane i zaserwowane posiłki. Dobrym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezę – postaw na profesjonalizm

Wybrałeś już miejsce, gdzie odbędzie się piknik albo masz zamówioną salę na event? Wspaniale!! Teraz trzeba zadbać o to, by zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do pysznych przekąsek, ciepłych potraw oraz napojów. Pamiętaj, że w przypadku ważnych bankietów nie wystarczy postawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu sali i liczyć na to, że zaproszeni goście obsłużą się sami. Cała oprawa eventu jest istotna – właściwe rozstawienie stolików, szykowne akcenty dekoracyjne, a także poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy eventu niewątpliwie docenią też, jeśli potrawy będą serwować im doświadczeni kelnerzy, a dania będą wyglądać na talerzu niczym w uznanych restauracjach.

Pokaz live cooking i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu na imprezy

Atutem korzystania z oferty cateringu na imprezę jest bez wątpienia to, iż wynajęta ekipa nie tylko przyrządzi zachwycające dania, ale także kompleksowo zajmie się całą jego oprawą. Potrawy zostaną dowiezione w wyznaczone miejsce, ekipa firmy cateringowej rozłoży oraz udekoruje stoliki, a potem wykwalifikowani kelnerzy obsłużą gości w trakcie imprezy. Na życzenie zamawiającego, o ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą umilić czas gościom demonstracją tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju sposobnością, żeby doświadczyć z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od dłuższego czasu i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych kameralnych, jak i liczących setki gości. W toku ustalania niuansów oferty podpowie ona, które napoje, dania i przekąski perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]