Pragniesz poznać więcej szczegółów o cateringu firmowym? Wejdź na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Ważne spotkanie biznesowe, szkolenie czy konferencja – każde poważne przedsiębiorstwo z pewnością pewnego dnia stanie przed problemem organizacji wydarzenia tego typu. Łączy się to z licznymi zadaniami, które zazwyczaj nie są w zakresie czynności realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. zapewnienie napojów oraz posiłków dla jego uczestników. Jeżeli na urządzanym spotkaniu ma pojawić się mnóstwo osób, warto skorzystać z usług cateringu firmowego.

Poczęstunek bez ryzyka zabrudzenia rąk – o cateringu firmowym

Kursy i sympozja biznesowe to eventy, które przeciętnie trwają po 8-10 godzin, w wielu przypadkach nawet przez kilka następujących po sobie dni. Ich uczestnicy otrzymują szczegółowy program wykładów, między którymi wskazane są średnio dwie kilkunastominutowe przerwy, podczas których niemożliwe jest zjedzenie sycącego obiadu w okolicznej restauracji. Z tej przyczyny konieczne jest zagwarantowanie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą szybko spożyć w ciągu przerwy, a o ile organizator pozwoli, również zabrać na salę, w której odbywa się prelekcja. Podmioty oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, a także z niewielkimi przekąskami, które można skonsumować bez niebezpieczeństwa pobrudzenia dłoni czy garnituru. W ramach oferty cateringu biurowego udostępniane są też urządzenia do przygotowania napojów gorących.

Czemu warto wynająć usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest bardzo ważna, daje wszak uczestnikom czas na odpoczynek po wielu godzinach intensywnego skupienia. Poza tym jest to także szansa nawiązania rozmowy z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźnej atmosferze kwestii omawianych na kursie. Automat z herbatą i innymi napojami, który działa na stołówkach obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych sympozjów czy płatnych warsztatów nie mogą wszak pić z papierowych pojemniczków, gryząc kupione po drodze w sklepie lub samodzielnie zrobione kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc prestiż wydarzenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał także o wygodzie uczestników.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]