Sprawdź więcej informacji o automatycznej księgowości na flobo.io.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa stale poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale też automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Jak funkcjonuje Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a potem kontroluje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, bo każdy z nich ma przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko większych podmiotów, ale również i tych mniejszych, które w miesiącu wystawiają około stu dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, niezmiernie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie napotykają problemy z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich podmiotach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Zastanawiasz się czy robot Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje przelewy abonamentowe, wobec tego doskonale sprawdzi się w szkołach językowych albo prywatnych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, hostele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym rozmaite usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za realizację usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]