Więcej o kaskami na motor.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz jednoślad ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, jedziesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie eskapady – kask to nakazany przepisami składnik garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, albowiem zapewnia mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie upadku.

Odpowiedni kask na motocykl, czyli jaki? / Właściwy kask na motor / Jaki powinien być kask na motor? / Jaki powinien być kask na motor?

Zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie należałoby oszczędzać, to właśnie dlatego zdecyduj się na kask dobrej marki, takiej jak HJC, który jak najodpowiedniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku ofert dostępne są przeróżne rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym osobne typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motor to kaski integralne, których skorupa stworzona jest z jednego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają asekuracji szczęki, są w takim razie mniej bezpieczne – skutkiem tego rekomenduje się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są w największym stopniu komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na domiar tego posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to pierwszorzędna marka, doceniana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane obszernej liczbie eksperymentów – a jednocześnie mają dostępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które to właśnie dzięki zastosowanym tworzywom są niesłychanie lekkie, a jednocześnie niezwykle wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są też repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Lokalizacja:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]