Dalsze informacje o wdrożeniach WooCommerce.

Prowadzisz firmę i pragniesz poszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, jak również jeśli nie posiadasz żadnej strony internetowej i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest doskonałym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – ekspresowa personalizacja sklepu

Z uwagi na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się witryny tworzone z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, iż natychmiast pojawiła się wtyczka umożliwiająca na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano tej wtyczce, posiada wiele atutów. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się w mgnieniu oka spersonalizować z używając płatne bądź bezpłatne motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest osiągnąć pozycje w Top3 w SERP-ach, a w efekcie szybciej dotrzeć do większego kręgu odbiorców. Dzięki instalacji dedykowanych wtyczek rozrasta się również funkcjonalność sklepu. Bez trudu można w nim założyć płatności on-line i udostępnić klientom zlecenie przelewów za towary przykładowo przez Przelewy24.pl czy Transferuj.pl. WooCommerce daje także możliwość ewaluacji wyników sprzedaży (opracowanie przeróżnego typu statystyk) oraz zespolenia z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – ekspert zabezpieczy go przed atakami hakerskimi

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy zlecić specjalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zatroszczą się o użycie wyłącznie niezbędnych, przetestowanych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz poprawną semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci zbudują również blog, na którym w prosty sposób można przekazywać klientom informacje o nowych towarach oraz akcjach promocyjnych lub publikować poradniki i recenzje oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]