Pragniesz poznać więcej szczegółów o pozycjonowaniu Krakow? Zajrzyj na http://tinyurl.com/yd74vvqg.

Wszechobecność internetu oraz łatwość wykorzystania go w celu wyszperania potrzebnych artykułów i usług spowodowała, że każde przedsiębiorstwo chce obecnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony firmowej nie oznacza, iż klienci nas znajdą – najważniejsza jest przecież obecność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo małych firm, które świadczą usługi jedynie w określonym województwie bądź wręcz w jednej miejscowości, np. w Krakowie lub w Białymstoku, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla małych przedsiębiorstw

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach ofert usług czy też sklepów stacjonarnych używają zwykle fraz lokalnych, innymi słowy obejmujących nazwę danej miejscowości, przykładowo “restauracja gruzińska kraków”, “hydraulik kraków” albo “sklep plastyczny kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich podmiotów na zaprezentowanie swojej oferty ewentualnym klientom, rezydującym w konkretnej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla firm lokalnych ma wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, iż strategia SEO skierowana jest na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład poprzez założenie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze pozycjonowania, optymalizacji i tworzenia stron www od ponad dekady. W trakcie tego okresu świetnie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron firmowych i tym sposobem trafić do nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie rozbudowę treści, optymalizację techniczną strony, jak również link building. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może kontrolować cyklicznie efekty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]