Na seo4.net/tworzenie-stron-www/ znajdziesz aktualną ofertę tworzenia stron Kraków.

Funkcjonalność witryn www wynika przede wszystkim z ich wzornictwa. Projektując strony www musimy nie tylko opierać się na względach estetycznych, ale również przyzwyczajeniach internautów – jeżeli nawigacja po stronie przysporzy im problemów, szybko wejdą na inną stronę lub wybiorą towary konkurencji. By zatem witryna przyniosła nam spodziewane zyski, należy zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak więc wygląda właściwie stworzona witryna? Co zrobić, by internauci nie wyłączyli jej za prędko?

Efektywne projektowanie stron internetowych

Główną zasadą, jaką powinniśmy kierować się projektując strony internetowe jest odznaczenie najważniejszych części portalu – ściągną wtedy wzrok internauty oraz skłonią go do kliknięcia. Prosto uczynić to można dzięki wykorzystaniu kontrastowych odcieni, nie zapominając jednak o tym, by tony równoważyły się na ekranie. Istotna będzie także to, żeby główne części strony osadzić na linii, po której porusza się wzrok internauty – to kwestia standardów od lat obowiązujących w sieci.

Komu powierzyć projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo się domyślić, zaprojektowanie nowoczesnej witryny www nie jest proste. W razie strony firmowej nietrafionym pomysłem będzie zatem samodzielne jej przygotowanie. Chcąc mieć gwarancję, iż strona będzie przynosić zyski, należy zlecić to fachowcom – najlepiej agencji specjalizującej się zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich programowaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]