Na www.exploruj.pl odnajdziesz aktualną ofertę górskich wypraw.

Lubisz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym turystą ceniącym pewne i dobrze opracowane wycieczki pod okiem wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Organizujemy trekkingi, które prowadzą na pasma górskie niemal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które cenią dynamiczny wypoczynek i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w tego rodzaju ekspedycjach. By partycypować w wyprawie niezbędna jest mocna kondycja fizyczna oraz zadowalający stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy wariant to trekking dla osób sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Najwyższym poziomem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o dużej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Dlaczego powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane doznania. Pozwalają zarazem wcielić w życie pragnienia i poznać swoje reakcje w niecodziennych okolicznościach. Exploruj.pl angażuje wykwalifikowanych przewodników oraz liderów znających charakter górskiego krajobrazu, ale też chętnie dzielących się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni także zmniejszyć potencjalne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy między innymi w Andy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]