Szukasz dobrej oferty kursu rysunku w Krakowie? Nie czekaj! Wejdź na ten link.

Kochasz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz zdać egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także konsultacji online.

Kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla entuzjastów, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo czy grafika. Z kursów tego rodzaju korzystają również osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, projektowaniem wnętrz czy digital designem. Wspaniałym pomysłem na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP, digital painting oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaowocuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku!

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]