Pełna oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków znajduje się w tym miejscu.

Dzieci uwielbiają brać udział w gotowaniu – przynosić i wybierać składniki bądź przystrajać ciastka. Chciałabyś rozwinąć fascynację swojego malucha? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak wyglądają takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci kształtuje kreatywność młodych kucharzy

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do maluchów w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. Podczas kursu dzieci kształtują swoją kreatywność oraz uczą się samodzielności i co najistotniejsze – nabywają przydatne umiejętności. A jednocześnie kapitalnie się bawią. Łączenie ulubionych smaków, dobieranie i mieszanie ingredientów i nauka nieskomplikowanych przepisów – całość powoduje, iż maluchy z zapałem gotują i są bardziej świadome w kuchni. Dzieci zapoznają się też z regułami, jakie trzeba stosować w kuchni, co pozytywnie podnosi ich bezpieczeństwo podczas gotowania. W warsztatach mogą także asystować rodzice, jest to zatem wspaniała okazja do spędzenia czasu wspólnie z dzieckiem. Rodzice mogą przyglądać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a potem degustować to, co udało się stworzyć.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z doświadczonym szefem kuchni

Spotkania odbywają się w Krakowie i prowadzone są przez trzy godziny zegarowe. W czasie warsztatów dzieci przyrządzają deser oraz danie główne. Młodzi uczniowie sztuki kulinarnej mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – przyrządzić smaczny makaron na słodko lub słono, czy też spróbować swoich sił w pieczeniu ozdobionej świeżymi składnikami, pachnącej tradycyjnej pizzy. W czasie warsztatów dzieci przygotowują także pyszną deser – mus z mascarpone oraz polewą. Nauka połączona z zabawą to znakomity sposób na wykorzystanie wolnego czasu, a własnoręczne sporządzanie ulubionych posiłków przynosi pociechom moc satysfakcji. Nawet bardzo niesforny maluch będzie z zaangażowaniem oddawał się przyrządzaniu doskonałej pizzy czy ozdabianiu deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci są nadzorowany przez zawodowego szefa kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie oraz wspaniały kontakt z maluchami.

Lokalizacja:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]