Szukasz korzystnej oferty kursu Blender 3D? Nie wahaj się! Wystarczy kliknąć tutaj.

Świat rysunku cały czas się przekształca i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne techniki na rzecz tworzenia swoich prac wyłącznie w tzw. digitalu. Dostępne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko wolność sporządzania ilustracji 2D, ale również modelowania obiektów 3D. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się w tej chwili ogromnymi kosztami – każdy może bowiem zainstalować program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który zarazem jest zupełnie darmowy.

Nauka obsługi Blender 3D na własną rękę może być frustrująca

Obsługi każdego programu można nauczyć się samemu, jednak proces ten trwa w takim przypadku dłużej i nierzadko bywa nadzwyczaj irytujący. Właśnie dlatego partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie sporo korzyści głównie osobom, które niedawno odkryli program Blender. Oswajanie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy dodawanie różnorodnych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeśli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez kursanta doradzając, które detale warto poprawić i podpowiadając ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku innych kursów najlepiej, by przebiegał on w małych zespołach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D miłośników animacji a także profesjonalistów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dzisiaj umiejętnością poszukiwaną i poważaną zwłaszcza w świecie filmu, gier komputerowych i projektowania. Poznanie programu Blender 3D otwiera tym samym niemało perspektyw zawodowych. W czasie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne prace, które potem można bez obaw umieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży gier komputerowych i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników tego rodzaju kursów to po prostu pasjonaci animacji i artyści chcący poszerzyć swoje obecne umiejętności czy też spróbować nowych form ekspresji.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]