Uzyskaj więcej szczegółów o wirtualnym spacerze Nowy Sącz.

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa bądź nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to interesująca prezentacja, którą opłaca się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednakże wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, a także co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer 3D – popraw konkurencyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia, które tworzą realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do następnych lokalizacji budynku, w którym się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery dodaje się m.in. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element zostajemy przeniesieni do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani związane z tym opłaty. Możemy go jednak publikować dla klientów na stronie www naszej firmy.

Czy opłaca się stworzyć wirtualny spacer 3D??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Główny z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy oraz pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie www oraz w wizytówce Google umieścimy wirtualny spacer i materiały graficzne bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niesłychanie proste. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy bardzo szybko i – co równie najważniejsze – w przystępnej cenie stworzą taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Można również zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, np. salon piękności lub lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać także wtedy, gdy szukamy nowych pracowników, by zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]