Skorzystaj ze wsparcia rekomendowanego fotografa Google.

Wirtualne spacery po firmach stają się popularne, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zleca opracowanie takiego spaceru, a następnie dodanie go w wizytówce Google. Możliwość wirtualnego zwiedzenia firmy przyciągnie wielu nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokiej jakości, jego stworzenie należy powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – kim jest?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania fotografii, które będą dodane w wizytówce Google. Nie jest to fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym cechuje się ogromnym profesjonalizmem. By otrzymać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany opublikować co najmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto postawić na rekomendowanego fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego należy zdecydować się na fotografa Google, jest jego poświadczony profesjonalizm. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, z pewnością zdoła sporządzić wirtualne spacery Google Street View czy jakościowe panoramy 360. W ten sposób nie narażamy się na nieudany czy źle zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna także zasady wykonywania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego usług i może to być początek konstruktywnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też niejednokrotnie więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w czasie tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na inne serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, doradzić nam podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google, a także pomóc w jej weryfikacji – co jest sporym plusem.

Gdzie znaleźć fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, między innymi wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po wybraniu miasta uzyskamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może także reklamować się wyjątkowym logo, które sygnalizuje, że posiada on odpowiednie umiejętności i jest specjalistą w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]