Dalsze informacje o kolczykach.

Jednymi z najchętniej nabywanych przez kobiety elementów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okazję – bardzo huczną i mniej formalną. Zobaczmy dlaczego są tak często wybierane, a także gdzie można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych fasonach. Najbardziej na czasie są subtelne sztyfty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, jak również wytworne. Równie często wybierane są wiszące kolczyki, które wspaniale podkreślają sylwetkę. Są ozdobione szlachetnymi kryształkami albo zupełnie proste. Dodatki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko występuje w przypadku błyskotek z plastiku. Najbardziej gustowne kolczyki wykonano techniką oksydowania, więc kupując je zweryfikujmy numer próby oraz technologię ich wykończenia.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze wypielęgnowane

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się nienagannie, należy umiejętnie je pielęgnować i na bieżąco usuwać wszystkie zanieczyszczenia. Powinno się odkurzać je często delikatną ściereczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne preparaty zapobiegające ciemnieniu, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki chować w przeznaczonych do tego pudełkach. Nie stosujmy natomiast domowych technik czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu środki niezwykle naruszają delikatną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w sklepach internetowych, które gwarantują ekspresowe doręczenie i rozmaite obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to niebywały komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.