Sprawdź, gdzie zamówić kolczyki kwiatki, wejdź na www.bizutik.pl/kolczyki/kwiatki.

Od stuleci jeden z ulubionych motywów używanych przez jubilerów to kwiaty oraz ogólnie flora. Przyczyn tego jest naprawdę sporo. Wśród głównych z nich podać wypada ewidentnie znaczne zróżnicowanie takich motywów, które sprawia, że błyskotki z kwiatami mogą być zakładane zarówno przez dojrzałe kobiety, jak i kilkuletnie dziewczynki. Nie powinniśmy zapominać także o interesującym designie, którym nierzadko cechują się kolczyki kwiatuszki tudzież pozostała biżuteria wykorzystująca wzory roślinne – albowiem ona wyśmienicie pasuje zarówno do stylizacji noszonych na co dzień, jak i szykownych, wyjściowych sukienek. Jak jednak dobrać kolczyki kwiatki, żeby dobrze wyglądać?

Kolczyki kwiatki – emaliowane albo przyozdobione kryształkami

Kolczyki kwiatki bywają naprawdę błyskotliwym dopełnieniem każdego stroju – często stają się nawet najbardziej wyrazistym jej dodatkiem. Aby tak jednakże było, muszą być poprawnie dobrane do konkretnej stylizacji. Jeżeli idzie o kreacje wieczorowe bądź te ubierane na formalne spotkania, najlepszym wyborem do nich są na pewno kolczyki kwiatuszki przyozdobione kryształkami albo drogimi kamieniami. Kolczyki emaliowane będą zaś wyglądać dobrze przy mniej uroczystych, codziennych stylizacjach. Zwróćmy też uwagę na sposób ich zapięcia – kolczyki z motywami florystycznymi przeważnie zakłada się na sztyfty. Odrębną kategorię tworzą kolczyki produkowane z przedtem sporadycznie stosowanych przez jubilerów surowców, jak na przykład drewno, ceramika lub tworzywa sztuczne.

Kolczyki kwiatki to nie wszystko. Inne wzory bazowane na kształcie roślin

Będąc wciąż w kręgu kolczyków kwiatuszków, nie można nie wspomnieć o tym, że kwiaty to nie jedyny motyw roślinny, który zaskarbił sobie uznanie jubilerów. Dużą popularnością cieszą się również wzory bazowane na sylwetce pnączy oraz liści. Nieco mniej popularne – choć możemy znaleźć je w sklepach – to kolczyki z motywami owoców lub kompletnych roślinnych sylwetek.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]