Więcej szczegółów o srebrnych pierścionkach.

Srebrne pierścionki to znak klasycznej wykwintności. Każda szykowna Polka musi posiadać w swojej kolekcji biżuterię wykonaną z tego pięknego stopu. Przekonajmy się więc, czym cechują te szykowne dodatki, będące ozdobą damskiej ręki.

Srebrne pierścionki – jakie są ich zalety?

Najbardziej szlachetna próba srebra to 999, lecz takie srebro jest stopem miękkim, podatnym na różne uszkodzenia i jako biżuteria może błyskawicznie nabawić się defektów. Na rynku dostaniemy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki robione z próby 925. Możemy zdecydować się na pierścionek o gładkim wykończeniu lub bardziej strojny. Te najbardziej efektowne wysadzane są ametystami, bursztynami, koralem, a nawet brylantami. Zaletą ozdób wyprodukowanych ze srebra jest możliwość – jeśli będzie taka konieczność – zmniejszenia lub poszerzenia ich wielkości, czym zajmują się specjalistyczne zakłady złotnicze. Pamiętajmy też o częstym polerowaniu pierścionków, żeby wyglądały idealnie jak najdłużej.

Czy w sklepach internetowych dostaniemy klasyczne srebrne pierścionki?

Piękną biżuterię kupimy w każdym sklepie jubilerskim. Zamiast jednak przepuszczać majątek w tradycyjnych salonach, opłaca się poszperać również w Internecie, gdzie ceny są nawet o 10% atrakcyjniejsze. Dostaniemy tam srebrne pierścionki w przeróżnych wzorach, ozdobione szlachetnymi kamieniami. Nie musimy tracić czasu na zakupy, a jeśli zajdzie taka konieczność mamy prawo zwrócić zakup z powrotem. Takie witryny w Internecie to bogaty asortyment i mnóstwo zabawy dla każdej damy.