Dowiedz się, gdzie zamówić kolczyki wiszące, wejdź na www.bizutik.pl.

Jeden z najpopularniejszych typów biżuterii to kolczyki. Zakładają je nie tylko panie – rosnącym od jakiegoś czasu popytem cieszą się również pośród mężczyzn, szczególnie tych lubiących styl alternatywny. Nie sposób aczkolwiek negować, że przytłaczająca większość tego rodzaju biżuterii produkowana jest z myślą o kobietach. Nadzwyczaj efektowne są szczególnie kolczyki wiszące. Są one bardziej dostrzegalne, a tym samym w zdecydowanie wpływają na to, jak inni odbierają naszą stylizację. To z tego powodu cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet w szeroki spektrum wieku i ubierających się w wielorakich stylach. Duża różnorodność kolczyków wiszących pozwala dobrać je właściwie do dowolnej stylizacji. Jak więc dobrać wiszące kolczyki najlepsze do danej sytuacji? Na co winniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Kolczyki wiszące – weź pod uwagę ich długość i kształt

Długość kolczyków oraz ich kształt to przymioty w największej mierze wpływają na to, jak wizualnie będzie widziana twarz, zatem powinno się wziąć je pod uwagę wybierając kolczyki wiszące. Krótsze kolczyki wiszące powodują, że twarz zdaje się być bardziej krągła, zaś te dłuższe (w sklepach kupimy wzory mające nawet 6-7 centymetrów) przedłużają ją. Kształt kolczyków ma tu też gigantyczne znacznie. Wąskie przyczyniają się do wyszczuplenia owalu, natomiast te bardziej sferyczne – wręcz na odwrót. W sprzedaży kupimy także kolczyki bardziej neutralne, które nie wpływają zbytnio na odbiór kształtu naszej twarzy – tutaj z całą pewnością winniśmy wspomnieć m.in. o kolczykach przypominających łzy.

Do jakich kreacji można nosić wiszące kolczyki?

Poszukując wiszących kolczyków odpowiednio dopasowanych do konkretnej sukienki powinno się pamiętać, że są one niezwykle wyraźnym dodatkiem. W towarzystwie innej odznaczającej się biżuterii mogą więc wywołać odczucie braku umiaru. Z tej przyczyny powinnyśmy unikać zakładania ich do dużych kolii, zegarków bądź bransoletek. Kolczyki wiszące będą za to prezentowały się bez zarzutu, jeśli w kreacji zostaną najmocniejszym akcentem – oczywiście pod warunkiem, że będą tworzyć spójną całość z butami, sukienką oraz stylizacją włosów.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]