Szukasz okien aluminiowych z Niepołomic? Sprawdź mtsdom.pl.

Aluminium to metal powszechnie wykorzystywany w budownictwie, z którego często wykonuje się drzwi oraz okna, będące alternatywą dla stolarki drewnianej bądź tej z polichlorku winylu. Do tej pory okna oraz drzwi aluminiowe na ogół zakładane były w budynkach użyteczności publicznej, w bankach i w biurowcach, lecz obecnie stosuje się je też w domach prywatnych.

Zalety okien i drzwi aluminiowych

Zalety okien i drzwi aluminiowych

Drzwi i okna z aluminium są niezrównane, w przypadku budowy wielkopowierzchniowych konstrukcji. To dlatego jest tak chętnie uwzględniana w projektach architektów biurowców – pozwala na budowę obiektów, w których elewacja składa się w przeważającej części z przeszkleń. Ten styl budownictwa przyjął się także w budownictwie indywidualnym – w ostatnim czasie popularne są domy jednorodzinne, w których używa się drzwi oraz okien z aluminium do stworzenia przeszklonych ścian. Dzięki temu do pomieszczeń wpada więcej światła słonecznego, a mieszkańcy mogą radować się panoramą otaczającego domek ogrodu.

Znacznymi zaletami metalu jakim jest aluminium jest jego niezwykła odporność na utlenianie oraz oddziaływanie promieniowania UV i wody, a także jego plastyczność i lekkość. Umożliwia to konstrukcję ogromnych, mocnych przeszkleń, nieraz o bardzo niestandardowych konturach. Trzeba uwydatnić, że współczesne produkty stolarki z aluminium wyróżniają się korzystnym współczynnikiem przenikania ciepła.

MTS Dom Sp. z o.o. – nie tylko systemy okienno-drzwiowe i przeciwpożarowe

Rodzimy producent drzwi oraz okien aluminiowych, spółka MTS Dom z Niepołomic, działa na rynku od przeszło dwóch dekad. Oferta firmy jest nadzwyczaj szeroka. To m.in. systemy okienno-drzwiowe, harmonijkowe oraz przeciwpożarowe. W asortymencie MTS Dom Sp. z o.o. znajdują się też ogrody zimowe oraz systemy dodatkowe, jak konstrukcje balustrad lub ramy wypełnione siatką, montowane na oknach, witrynach i drzwiach, które tworzą barierę zabezpieczającą pomieszczenia przed owadami. Produkty MTS Dom sprzedawane są w rozległej gamie kolorów, między innymi kolorach strukturalnych oraz drewnopodobnych i w palecie RAL, zatem bez przeszkód można wybrać najlepszą barwę produktu do danego projektu.

Lokalizacja:
MTS DOM Sp. z o.o.
ul. Na Grobli 2F
32-005 Niepołomice

Tel.: +48 12 281 33 91
E-mail: [email protected]