Domy drewniane projekty. Uzyskaj więcej informacji na barteksitarski.pl.

Domy z bali stają się coraz bardziej popularne. Nowatorska technologia powoduje, że takie domki nie tylko prezentują się niezwykle estetycznie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą służyć jako nieruchomości całoroczne? Gdzie znaleźć specjalistę, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – energooszczędna posiadłość

Całoroczne domy drewniane nie są już wyłącznie w sferze marzeń. Ludzie coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów, ponieważ mają one dużo atutów. Najważniejsza kwestia – są kosztują one mniej niż klasyczne domki jednorodzinne. Mały ciężar nieruchomości oznacza mniejsze koszty. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wznoszone z przygotowanych wcześniej elementów. Odchodzą także czynności związane z betonowaniem. Specjaliści twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy naturalne są wybierane coraz częściej. To połączenie nowoczesności z górskim klimatem. Domy drewniane całoroczne zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem tatrzańskim. Jednak dzięki zastosowanym rozwiązaniom dają funkcjonalność identyczną jak murowane budynki.

Projekty domów drewnianych – organiczne komponenty

Domy drewniane nowoczesne to budynki wyprodukowane z naturalnych komponentów, dzięki czemu w pomieszczeniach panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki użyciu drewna osoby zmagające się z aeroalergenami odczuwają istotną poprawę stanu zdrowia. Całoroczne domy drewniane cechują się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba wykonywać generującej duże koszty termomodernizacji. Dodatkowym walorem jest nieznaczna grubość ścian, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można konstruować również w zimie, bo wszystkie prace wykonywane są z pominięciem murowania. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac doświadczonym specjalistom.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]